Odpoczynek przy ognisku, Park Krugera


Ognisko w Parku Krugera

Typowa kolacja przy ognisku na kempingu w Parku Narodowym Krugera

Jeżeli chcesz przeżyć wyprawę swoich marzyć i zwiedzić zakątki w Afryce, o których mogłeś tylko marzyć, koniecznie poznaj naszą ofertę. Z nami nie będziesz się nudzić.

Organizujemy wycieczki do różnych zakątków w Afryce Południowej, która dla wielu Europejczyków jest wciąż bardzo niepoznana.

Od 1991 roku mieszkamy w RPA. Dużo podróżowaliśmy po RPA i krajach sąsiednich i szybko zauważyliśmy że na rynku turystycznym jest taka nisza. Jeszcze 10 lat temu, nikt nie oferował angielskojęzycznych wycieczek dla Polaków. Wycieczki polskojęzyczne były bardzo drogie. Na taką wyprawę jechał przecież pilot i tłumacz. Nikt nie oferował takich naprawdę ekscytujących i pełnych wyjątkowych doświadczeń podróży. Nawet zwykłe ognisko w Parku Krugera może okazać się niebywałą atrakcją, jeśli ktoś opowie nam ciekawe historie z Afryki i pokaże nam gwiazdy.

Wycieczek, w czasie których można będzie odwiedzać w domach lokalnych mieszkańców, jeść z nimi i poznawać ich codzienne życie i doświadczać wielu niezwykłych rzeczy jak na przykład piesze safari w Parku Krugera. Uważamy że nie trzeba wydać majątku, żeby wyjechać na bardzo autentyczne i niezwykłe wakacje. Doświadczyć czegoś naprawdę wyjątkowego można w niskim budżecie. Ważny jest plan wycieczki, opracowany że szczegółami.