Egzotyczne wycieczki do RPA


O African Game Safari

Witaj na magicznym kontynencie, jakim jest Afryka.

Witaj, nazywam się Waldemar Delekta i od 2004 roku prowadzę Africangamesafari. Na stałe mieszkam w RPA Tax reference no.  WK Delekta cc 9027/183/16/0. Stworzyłem tę firmę, bo zakochałem się w Afryce Południowej i chcę pokazywać jej uroki innym. Lubisz podróżować? Lubisz ekstremalne przeszkody? Chcesz spędzać urlopy inaczej niż tylko leżąc na leżaku w luksusowym hotelu? To znaczy, że podróż do Afryki jak najszybciej powinna się znaleźć w Twoim grafiku.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie. Znajdziesz tutaj sporo informacji na temat południowej Afryki oraz wycieczki po RPA i krajach ościennych, które zostały opracowane z myślą o takich osobach jak Ty.

Organizowane przez na wyprawy turystyczne pozwalają uczestniczyć w safari po bezdrożach, spotkać lokalną ludność i poznać Afrykę od podszewki. Dzięki nam będziesz mógł podziwiać rozległe przestrzenie, podróżując w specjalnie ku temu przeznaczonych pojazdach, płynąć wzdłuż tropikalnej linii brzegowej albo pływać labiryntami kanałów w kanoe czyli specjalnych łodziach ciosanych z ogromnych pni lub antycznymi łodziami zwanymi dau. Do wyboru masz noclegi w kolonialnych lodgach, pod namiotami, a nawet pod gwiazdami na pustyni.

Organizujemy też imprezy intergracyjne

Oto kilka Opinii klientów► ► ►.

Popularne wycieczki do południowej Afryki

Klimat – kiedy jechać na wycieczkę do RPA?

Odpowiedź na pytanie kiedy jechać na wycieczkę do RPA nie jest jednoznaczna. W zasadzie Afrykę Południową można zwiedzać przez cały rok, lecz od tego, który okres Lampart w Parku Krugera wybierzesz zależy, jakie krajobrazy i zwierzęta zobaczysz. Jeżeli masz ochotę pooglądać zwierzęta na safari w Parku Krugera, to zaplanuj wycieczkę do RPA w trakcie tamtejszej zimy. Twojemu zwiedzaniu będą towarzyszyć pożółkłe trawy i temperatury sporo poniżej zera.

Jeśli jednak wolisz zieleń i chciałbyś, żeby było nieco cieplej, to na zwiedzanie południowej Afryki wybierz wiosnę lub jesień. W tym czasie w ciągu dnia w centralnej części kraju temperatura sięga aż 24°C, a nocą może spaść nawet do -7°C.

W okresie od września do maja panuje afrykańskie lato, które charakteryzuje się gwałtownymi deszczami i nieznośnie wysokimi temperaturami w odległych zakątkach kraju.

Czytaj dalej: klimat RPA