uShaka Marine World w Durbanie RPA


Durban - uShaka Marine World


Ciąg dalszy ze strony:

uShaka Marine World to najfajniejsze miejsce do odwiedzenia w Durbanie. Tajemnice oceanu, imprezy wieczorne i uwielbiane przez dzieci miejsce zabaw nad wodą sprawia że wielu odwiedzających wraca ponownie i ponownie do tego największego w Afryce morskiego parku tematycznego. Zakotwiczony utaj tajemniczy "Statek Widmo" czyli okręt towarowy z 1920 roku prawdopodobnie rozbił się na Sea World Island. Poznawaj tajemnice, kiedy przechadzasz się podziemnymi galeriami widokowymi poprzez rozszerzenie wraku statku. Akwaria są domem dla 300 gatunków morskiego życia i 10 000 stworzeń morskich, w tym rekiny głowomłot tropikalny i silvertip. Zwiedzanie Sea World to nie tylko oglądanie morskich stworzeń z daleka, ale także spotkanie twarzą w twarz z fokami w czasie pokazu na Seal Stadium i 63 pingwinów afrykańskich. Rozrywki na wyspie obejmują Snorkel Lagoon, Ocean Walker, Shark Dive i prawdziwa okazja do dokarmiania raji i dotykania płaszczek. Sea World jest jedynym akwarium w Afryce gdzie możesz spotkać się z delfinami. Są trzy pokazy delfinów dziennie w Dolphin Stadium. Gambit, największy butlonosy delfin w wielu oceanariach na świecie, jest gwiazdą pokazów. Wet 'n Wild jest doskonałą przygodą zarówno dla młodych i starych poszukujących wrażeń i adrenaliny.

Pokazy tańców Zulusów w Ushaka Marine World

Poczuj dreszczyk na Drop Zone - najwyższej zjeżdżalni w Afryce - a następnie zjedź tubą Mamba, mniejszą, zwaną Squid. Ścigaj się na Zoom Zoom – wielopasmowych torach i Torpedo Kamikaze. Doświadcz Fast River Ride i Dizzy Duzi Adventure Ride albo spróbuj rodzinnych rozrywek na Jika Jika rodzinnej tratwie. Spędzisz wiele czasu na zjazdach, DJ Spike organizuje huczne imprezy między godzinami 12.00 a 17.00 od czwartku do niedzieli. Spotkaj niebezpieczne stworzenia w Dangerous Creatures, czyli wszystkie stworzenia muliste, łuszczące, ślizgające się. Jest tam magazyn "Zanzibar" wypełniony egzotycznymi gadami ocalonymi z wraku statku.

Więc uważaj na jadowite węże, takie jak kobra królewska, czarna mamba i żmija gaboon, krokodyle, żaby, drzewołazy, ptaszniki, żmije na drzewach i kilka dodatkowych niespodzianek gwarantowane. uShaka Kids World szczyci się jednym z największych w Afryce małpim gajem, z labiryntami, tunelami, schody, pomostami linami i huśtawkami. Przeznaczony dla młodzieży od dwóch do 10 lat, wyspa ta przygoda obejmuje rozrywkowe i interaktywny plac zabaw dla najmłodszych.

Jak każdy dobry pirat wie, papugi są doskonałymi towarzyszami. Zobacz najciekawsze papugi takie jak niebieskie i złociste macaws, zielonoskrzydłe macaws i kakadu. Odwiedź sklepy z modną odzieżą sportową i okularami przeciwsłonecznymi, zatrzymaj się na lody lub inwestuj w najlepszą sztukę afrykańskiego rzemiosła przy Village Walk. Restauracje oferują coś dla każdego, Ocean Basket, Cape Town Fish Market oferują dania z ryb prosto z morza.